Wrzesień, nowy start i Dni Otwarte

Wrzesień jako miesiąc rozpoczynający rok szkolny, jest niezwykle ważny. Zarówno uczniowie, jak i rodzice doskonale wiedzą o czym mowa.

Oprócz powrotu do codziennych obowiązków, każdy nawet w niewielkim stopniu planuje dla siebie i najbliższych formę spędzania czasu wolnego oraz zajęcia dodatkowe, które wspomagają nasze umiejętności.

Wiemy, jak ważny jest czas, który poświęcamy zarówno na naukę, ale również na hobby, czy naukę języków obcych. Dlatego przygotowaliśmy zróżnicowany program edukacyjny dla dzieci, młodzieży, a w tym roku również dla dorosłych.

Tych najmłodszych i nieco starszych zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe
w ramach Dni Otwartych w Little Top. Jak co roku podczas tego wyjątkowego tygodnia spotkamy się z Wami i wspólnie z Topkiem przeżyjemy niezapomnianą przygodę.

Macie do wyboru lekcje języka angielskiego, tańca oraz spotkanie w Klubie Topka, dedykowane przyszłym przedszkolakom. To dopiero początek roku szkolnego, a my przygotowaliśmy dla Was niespodzianki na całe nadchodzące 10 miesięcy 🙂

Zapisz swoją Pociechę na bezpłatną lekcję pokazową jak najszybciej! Kontakt telefoniczny: 501 698 340 oraz mailowy: angielski.littletop@gmail.com.

Do zobaczenia!