Zielone warsztaty roślinne

Z nieskrywaną radością zapraszamy Was na pierwsze Zielone Warsztaty z Topkiem dla dzieci! To zupełna nowość w naszej ofercie.

Już 7 listopada o godzinie 16.30 spotkamy się na Warsztatach Roślinnych i wspólnie zajmiemy się ozdabianiem ceramicznych donic, a następnie każdy z uczestników i uczestniczek zasadzi roślinkę, którą zabierze do domu. Te wyjątkowe warsztaty to nie tylko możliwość poznania ciekawych technik ozdabiania, ale przede wszystkim kontakt z żywą rośliną. Dzieci poznają na czym polega pielęgnacja różnych gatunków roślin oraz będą miały okazję samodzielnie posadzić i zaopiekować się „zielonym przyjacielem”.

Dodatkowym atutem zajęć jest ich sensoryczny aspekt. Kontakt z ziemią poprzez sadzenie to doskonałe ćwiczenie stymulujące czucie i małą motorykę dłoni. Takie ćwiczenia wspierają między innymi chwyt, a co za tym idzie wspomagają np. sposób trzymania pióra lub kredki.

Zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Koszt zajęć wynosi 25 zł i zawiera opiekę instruktora, materiały i roślinę. Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 5 listopada. Wpłat można dokonywać gotówką podczas zajęć z Topkiem lub na konto. W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka, warsztaty plastyczne 07 listopada.

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało zadzwoń do nas: 501698340. Ilość miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia na zajęciach!

Topek 🙂