Ruszyły zapisy na zajęcia z Topkiem!

Sierpień w pełni, rok szkolny tuż, tuż, a my pełną parą przygotowujemy dla Was nowy program!

Część z Was jest z nami bardzo długo, część z Was dopiero zaczyna przygodę z Topkiem. Jednak niespodziankę mamy dla wszystkich! W tym roku, we wrześniu, Topek kończy 5 lat!!! Tak, to już 5 lat od kiedy wspólnie uczymy się angielskiego, tańczymy, tworzymy, bawimy się i odkrywamy świat nieskończonych możliwości.

Z tej okazji postanowiliśmy rozpocząć rok szkolny nieco inaczej, niż dotychczas. Dni Otwarte zastąpiliśmy bezpłatnymi zajęciami dla wszystkich zainteresowanych nauką z Topkiem. Czym się różni nowa, urodzinowa forma bezpłatnych zajęć? Zapraszamy dzieci na pełne, nieokrojone czasowo spotkanie z Topkiem, w każdej grupie wiekowej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy. Na bezpłatne zajęcia Topek zaprasza od 7 do 11 września br. Grupy wiekowe: dzieci poniżej 3 lat (Klub Topka), angielski: 3-4-latki, 5-6-latki, 7-8-latki, 9-10-latki, 11-12-latki oraz 13-latki i starsza młodzież, a także grupy taneczne od 3,5-7 lat. Zapisy trwają do 1 września, a siatka spotkań będzie dostępna w pierwszym tygodniu miesiąca.

Zapraszamy do kontaktu: telefonicznego 501 698 340 oraz mailowego angielski.littletop@gmail.com.

Do usłyszenia, do zobaczenia!
Ekipa Topka 🙂