Kursy dla dorosłych

Kursy dla dorosłych to szeroki wachlarz szkoleń językowych dedykowany przede wszystkim osobom ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi. Istotny jest fakt, że dzięki kompleksowo przygotowanej ofercie w prosty i przyjemny sposób wybierzesz kurs odpowiedni dla siebie.
W naszej ofercie znajdziesz się zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Liczebność grupy dostosowujemy do potrzeb i poziomu wiedzy uczestników. Istnieje możliwość nauki w parach lub większych grupach, dzięki temu forma zajęć jest elastyczna i „skrojona na miarę” potrzeb.

Jedną z opcji nauki jest Kurs konwersacyjny, który odbywa się w trybie nauki skoncentrowanym na wykształceniu umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim. Szkolimy w zakresie języka branżowego oraz komunikacji w języku ogólnym. Bez problemu przygotujesz sobie i współpracowników nawet do największych wyzwań.

Dla różnych grup zawodowych prowadzimy Kursy doskonalące. Współpracujemy z przedszkolami i szkołami, dzięki czemu nauczyciele stale podnoszą swoje kwalifikacje językowe i metodyczne.

W myśl zasady, że na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno, przygotowaliśmy cykl edukacyjny dedykowany Seniorom. Angielski dla Seniorów to kurs stworzony z myślą o osobach, które zaczynają przygodę z językiem angielskim od podstaw. Tempo zajęć jest dostosowane do potrzeb uczestników. Materiał szkoleniowy z zakresu sytuacji życia codziennego to doskonały sposób na poznanie języka.